Перший матч в Україні після карантину: "Десна" обіграла "Колос" і обійшла "Динамо"

30 травня 2020, 16:20
Чернігівська команда на полі "Оболонь-Арени" забила два "сухих" м'ячі у ворота суперників з Ковалівки

У чемпіонаті України відбувся перший матч після більш ніж 2-місячної перерви, пов'язаної з пандемією коронавірусу. На порожній "Оболонь-Арені" у Києві формальний господар поля "Колос" з села Ковалівка програв чернігівській "Десні" з рахунком 0:2. Чемпіонат України відновився: розклад, результати, трансляції 24 туру.

"Десна" відкрила рахунок на 64-й хвилині після удару головою у виконанні Дениса Фаворова, який замкнув фланговий навіс Андрія Тотовицького.

За кілька хвилин Фаворов сфолив у власному карному майданчику проти Арні Вільхамссона, однак гравець "Колоса" Віталій Гавриш не зміг реалізувати пенальті – Євген Паст відбив удар.

А на 84-й хвилині Єгор Картушов після скидки Олександра Філіппова забив другий м'яч "Десни", встановивши остаточний рахунок у цій зустрічі – 2:0 на користь чернігівців.

Таким чином, "Десна" обійшла в турнірній таблиці УПЛ "Динамо", відсунувши киян на 4-е місце. У обох команд по 46 очок, але чернігівці знаходяться вище за рахунок особистих зустрічей.

Колос – Десна – 0:2