Перші слова горе-воротаря, який пропустив вісім м'ячів від "Баварії", і реакція фанів

16 серпня 2020, 16:02
Частина вболівальників виступили на захист німецького голкіпера

Марк-Андре тер Штеген / Фото: Reuters

Воротар каталонської "Барселони" Марк-Андре тер Штеген вперше висловився після сенсаційного розгрому від мюнхенської "Баварії" з рахунком 2:8у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Німецький голкіпер звернувся до вболівальників на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Дійсно важкі часи. Я перепрошую за те, що сталося. Я розчарований. Не хочу шукати виправдань – їх немає. Нам дійсно потрібно змінитися", – написав тер Штеген у Twitter.

У коментарях під дописом вболівальники розійшлися в думках. Одні писали, що в цьому розгромі немає провини тер Штегена. Інші стверджували, що в восьми пропущених м'ячах не може не бути провини воротаря, хоча б часткової.

У поточному сезоні 28-річний німецький воротар узяв участь у 46 матчах за "Барселону" в усіх турнірах, в яких пропустив 50 голів, а в 17 зустрічах залишив свої ворота недоторканними. Його контракт з каталонцями розрахований до 30 червня 2022 року, а трансферна вартість оцінюється в 72 млн євро.

Нагадаємо, що вчора слідом за "Барселоною" з Ліги чемпіонів вилетів ще один фаворит – "Манчестер Сіті". Городяни в чвертьфіналі були биті французьким "Ліоном", а ми показували приниження "Манчестер Сіті" в смішних фотожабах- від тортур Стерлінга до гніву шейха.

Дивіться, як тер Штеген грав проти "Баварії"