Першу гонку п'ятого етапу Кубка світу з біатлону перенесли через негоду

15 січня 2019, 13:33
Умови на "Хімгау-Арені" в Рупольдінгу не дозволяють проводити гонки

/ Фото: AFP

Організатори п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу прийняли рішення перенести чоловічий спринт через погані погодні умови. Гонка повинна була розпочатися 16 січня о 16:30. Однак через сильні снігопади в районі Траунштайна прийнято рішення скасувати змагання в середу.

"Безпека людей на першому місці", – заявили організатори. Повідомляється, що умови на "Хімгау-Арені" в Рупольдінгу не дозволяють проводити гонки.

"У зв'язку з тим, що місцева влада вирішила не скасовувати надзвичайний стан в окрузі Траунштайн, чоловічий спринт в Рупольдінгу не відбудеться в середу", – йдеться в заяві IBU.

Напередодні була скасована церемонія відкриття етапу, запланована на сьогодні. Нова дата проведення чоловічого спринту буде оголошена пізніше.

П'ятий етап Кубка світу в Рупольдінгу завершиться 20 січня, в програмі змагань, крім спринтерських гонок, також естафети та мас-старти.

Нагадаємо, що в неділю чоловіча збірна України провалила естафету. Артем Тищенко на старт не вийшов – на той момент українська команда вже стала "круговою".

Раніше жіноча збірна України з біатлону посіла восьме місце в естафеті в Оберхофі.