Першоліговий "Інгулець" вперше в історії вийшов у півфінал Кубка України

7 квітня 2019, 17:11
Сьома команда Першої ліги "Інгулець" в серії пенальті обіграла "Карпати" в чвертьфіналі Кубка України

"Інгулець" з смт Петрове Кіровоградської області, який представляє Першу лігу, пробився в півфінал Кубка України! У неділю в чвертьфінальному поєдинку, який пройшов в Олександрії, "Інгулець" зіграв внічию з представником Прем'єр-ліги "Ворсклою" в основний і додатковий час – 1: 1. Голи забивали Артем Щедрий (50-а хвилина) та Мар'ян Швед, який зрівняв рахунок на доданих хвилинах другого тайму. У підсумку команди пробивали післяматчеві пенальті, де сильнішими виявилися господарі – 5: 4.

Відзначимо, що після 20 турів у Першій лізі "Інгулець" має в своєму активі 29 очок і посідає сьоме місце в турнірній таблиці. Вони на дев'ять очок відстають від "Металіст-1925". "Карпати" потрапили в другу шістку другого етапу чемпіонату України і поборотися за єврокубки могли тільки через розіграш національного Кубка.

"Інгулець" – "Карпати" 1:1 (по пен 5:4)
Голи: Щедрий (50) – Швед (90+6)

"Ингулець": Ситніков – Ковальов, Павлов, Балан – Запорожець, Клименко (Піднебенний, 82), Коваленко (Січінава, 87), Лупашко, Щедрий (Козак, 77) – Мішуренко (Сула, 98), Синегуб.

"Карпати": Кучинський – Ковтун (Сандохадзе, 81), Папа, Мегремич – М'якушко, Ді Франко (Толочко, 60), Онгла, Гуцуляк – Йода, Швед, Понде (Варгас, 72)

Нагадаємо, що в центральному матчі 1/4 фіналу Кубка України зустрічаються "Шахтар" і "Динамо" у Харкові. Трансляція матчу "Шахтар" – "Динамо" доступна на сайті segodnya.ua у вигляді текстового онлайну.

В іншому поєдинку першоліговий "Дніпро-1" приймає "Ворсклу".