Перша втрата ЧС-2018: захисник збірної Данії більше не зіграє в Росії через травму

16 червня 2018, 21:59
Вільям Квіст не зміг дограти матч проти Перу

Вільям Квіст. Фото AFP

Захисник збірної Данії і " Копенгагена " Вільям Квіст отримав травму вматчі першого туру групового етапу чемпіонату світу 2018 року між Данією і Перу. В середині першого тайму Квіст під час верхової боротьби отримав коліном в груди від перуанського футболіста . Він ще кілька хвилин провів на полі , перемагаючи біль , але продовжити поєдинок не зумів , поступившись місцем на полі Лассе Шоне .

Нагадаємо, що ми вели текстову онлайн трансляцію матчу Перу – Данія – 0:1. Єдиний гол забив Юссу Поульсен , а перуанці не реалізували пенальті , призначений після перегляду відеоповтору .

Як стало відомо після матчу, травма Квіста не дозволить захиснику продовжити виступи на ЧС-2018.

Перу – Данія – 0: 1
Гол: Поульсен (59)

Перу: Гальесе, Родрігес, Трауко, Адвінкула, Рамос, Флорес (Герреро, 62), Тапія (Акіно, 87), Каррільо, Куева, Фарфан (Руідіас, 85), Йотуні.

Данія: Шмейхель, К'єр, Ларсен, Дальсгор, Крістенсен (Йоргенсен, 81), Квіст (Шене, 36), Ділейні, Еріксен, Систо (Брейтуейт, 67), Йоргенсен, Поульсен.

Попередження: Тапія (38), Ділейні (86), Поульсен (90).

Нагадаємо, що в цій зустрічі арбітр призначив пенальті після просомтра відеоповтору. Це був другий випадок з використанням системи VAR на ЧС-2018
  - вперше в історії на чемпіонаті світу арбітр призначив пенальті після відеоповтору в матчі Франція – Австралія.