Перша перемога тренера "Донбасу" біля керма збірної України: вдома програли естонці

8 листопада 2019, 23:05
"Синьо-жовті" знову пропустили в першій же атаці суперника, але проявили характер

/ Фото: iihf.com

Збірна України з хокею здобула першу перемогу на міжнародному турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup в Таллінні, обігравши команду Естонії з рахунком 3: 2. Раніше ми писали, що Сергій Вітер почав у збірній з овертайму з Литвою .

Як і в матчі проти Литви, українці пропустили шайбу на самому початку зустрічі. Уже другий матч поспіль голкіпер "синьо-жовтих" Олег Петров дозволив суперникам відзначитися після першого ж кидка по своїх воротах. Але ще в першому періоді підопічні Сергія Вітера зуміли вирівняти ситуацію. Дебютним точним кидком у светрі національної збірної відзначився Коренчук, який вразив дев'ятку воріт суперника кидком від синьої лінії.

Друга 20-хвилинка пройшла з великою перевагою господарів майданчика, і голкіперу збірної України Петрову доводилося бути постійно напоготові. При такій грі дещо несподіваним став гол у виконанні Янишевського. У третьому періоді естонці продовжили шукати шляхи до наших воріт, але блискуче на останньому рубежі діяв Петров. А в одній з атак "синьо-жовтих" Бойових збільшив перевагу України. Щоправда, незабаром Слессаревскі скоротив відставання в рахунку, але українці зуміли зберегти переможний результат 3: 2 і принести першу перемогу Сергію Вітеру. Ми також повідомляли, що "Донбас" за буллітами виграв домашній етап Континентального кубка .

Також дивіться, як чемпіонат України з хокею на відкритих водоймах провели в Тернополі