Перша нічия в Прем'єр-лізі: огляд матчу "Зоря" – "Дніпро-1"

4 серпня 2019, 22:35
Луганчани пішли від поразки в поєдинку з новачком Прем'єр-ліги

"Дніпро-1" відкрив рахунок в кінці першого тайму / Фото: Офіційний сайт ФК "Зоря"

У неділю, 4 серпня, була зафіксована перша нічия в нинішньому чемпіонаті України. У поєдинку другого туру Прем'єр-ліги розійшлися миром "Зоря" і "Дніпро-1".

Господарі домінували з перших хвилин, але спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти ... "Дніпро" забив у компенсований час до першому тайму. Відзначився Когут. Луганчани уникли поразки після перерви зусиллями Кочергіна.

"Зоря" – "Дніпро-1" – 1: 1

Голи: Кочергін (70) – Когут (45 + 3)

"Зоря": Шевченко, Вернидуб, Тимчик, Михайличенко, Громов (Ледньов, 80), Хомченовський (Лунєв, 62), Кочергін, Чеберко, Іванисеня, Юрченко, Будковський.

"Дніпро-1": Кліщук, Сафронов, Логінов, Лопиренок (Папа Гуйє, 78), Назаренко (Сніжко, 90 + 3), Когут, Булеца (Вакулко, 66), Польовий, Батагов, Чичиков, Супряга.

Попередження: Вернидуб (26), Хомченовський (50), Чеберко (51) – Батагов (38), Сафронов (39), Назаренко (44), Когут (45), Кліщук (83).

Огляд матчу "Зоря" – "Дніпро-1"

Нагадаємо, що сьогодні чемпіон країни донецький "Шахтар" розгромив львівські "Карпати" – 3: 0. Голи у переможців забивали Марлос, Мораєс та Ісмаїлі.