Перша медаль України на водному ЧС: синхроністки виграли "бронзу"

14 липня 2019, 14:59
Марта Федіна та Анастасія Савчук посіли третє місце в технічній програмі

/ Фото: AFP

Першу медаль завоювала Україна на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в Кванджу (Південна Корея). Синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук виграли "бронзу" в технічній програмі дуетів. Перемогли олімпійські чемпіонки Світлана Ромашина і Світлана Колесніченко з Росії. "Срібло" у китаянок Сунь Веньянь і Хуан Сюечень.

Чемпіонат світу в Кванджу проходить з 12 по 28 липня. Традиційно турнір розділений на дві частини. Перший тиждень присвячений стрибкам у воду, синхронному плаванню і плаванню на відкритій воді, друга – плаванню і хайдайвінгу. Змагання з водного поло триватимуть протягом усього чемпіонату світу. Медалі чоловічі та жіночі команди розіграють в передостанній день першості.

/ Фото: AFP

До речі, у водному поло на чемпіонаті світу встановлений рекорд результативності. Збірна Угорщини розгромила Південну Корею з рахунком – 64:0.

Раніше ми писали, що Міжнародна федерація плавання (FINA) визнала українку Єлизавету Яхно кращою синхроністкою світу у 2018 році. Про це повідомляється в Twitter федерації. У серпні Яхно завоювала сім нагород на чемпіонаті Європи в Глазго - одну золоту, п'ять срібних і одну бронзову. Таким чином, в 20 років Яхно є триразовим призером Європейських ігор, чотириразовим призером чемпіонату світу і семиразовим призером чемпіонату Європи.