Перу не забило пенальті і програло Данії на чемпіонаті світу з футболу

16 червня 2018, 21:35
Матч команд групи С видався багатим на моменти, але реалізувати змогли тільки один

Фото AFP

Фото AFP

Відбулися матчі першого туру групи С на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. У першій зустрічі Франція здобула перемогу над Австралією ( 2 : 1 ) завдяки голам Грізманна і Погба , а ввечері в Саранську на " Мордовія Арені " свій матч зіграли Перу і Данія . Нагадаємо , що ми вели текстову  онлайн трансляцію матчу Перу – Данія .

Початок матчу залишився за перуанців, але в середині тайму данці вирівняли становище, хоча гострих моментів біля воріт латиноамериканців було мінімум. А ось Перу відзначилося кількома дальніми ударами, а перед самим свистком на перерву ледь не вийшли вперед.

Куева в боротьбі з суперником завалився на газон у штрафному майданчику збірної Данії. Головний арбітр зустрічі після невеликої паузи вирішив подивитися відеоповтор моменту і призначив пенальті. До м'яча підійшов все той де Куева і пробив над поперечиною. Це був другий випадок з використанням системи VAR на ЧС-2018
- вперше в історії на чемпіонаті світу арбітр призначив пенальті після відеоповтору в матчі Франція – Австралія.

Приголомшені такою невдачею перуанці ніяк не могли прийти до тями, проваливши початок другого тайму. А данці використовували цей момент і вийшли вперед після красивої контратаки три в три, яку точним ударом завершив Юссуф Поульсен.

Після забитого м'яча гра стала набагато веселіше – перуанці побігли великими силами відіграватися, а данці раз у раз укаливалі їх після контратак. Чи реальні момент подвоїти перевагу мав лідер збірної Данії Крістіан Поульсен, але з його ударом впорався голкіпер. А у перуанців міг відзначитися вийшов на заміну Герреро, але після його удару п'ятою м'яч пролетів поруч зі штангою. В інших моментах надійно грав Каспер Шмейхель.

Перу – Данія – 0: 1
Гол: Поульсен (59)

Перу: Гальесе, Родрігес, Трауко, Адвінкула, Рамос, Флорес (Герреро, 62), Тапія (Акіно, 87), Каррільо, Куева, Фарфан (Руідіас, 85), Йотуні.

Данія: Шмейхель, К'єр, Ларсен, Дальсгор, Крістенсен (Йоргенсен, 81), Квіст (Шене, 36), Ділейні, Еріксен, Сісто (Брейтуейт, 67), Йоргенсен, Поульсен.

Попередження: Тапія (38), Ділейні (86), Поульсен