Перспективний гонщик загинув в найбільш знаменитому повороті світу: йому було всього 22 роки

31 серпня 2019, 21:30
Юбер помер від отриманих травм

/ Фото: Instagram

Гонщик команди Arden Антуан Юбер боровся за позиції в ТОП-10 в першій гонці вікенду Формули-2 в Бельгії і потрапив в аварію з Хуаном Мануелем Корреа на виході з повороту Raidillon. Раніше ми розповідали про те, що Мік Шумахер здобув першу перемогу у Формулі-2.

На першому колі заїзду Юбер вилетів з траси, врізався в загородження, а після цього його болід за інерцією винесло назад на трек, де в нього на повній швидкості врізався Хуан-Мануель Корреа.

Через 1,5 години після події було підтверджено, що Юбер помер від отриманих травм. Корреа був доставлений в лікарню в Льєжі, він знаходиться в стабільному стані.

22-річний Юбер був чинним чемпіоном серії GP3 і пілотом молодіжної програми Renault. У цьому сезоні Формули 2 він виграв дві гонки – в Монако і Ле-Кастелло, – і по приїзду чемпіонату в Бельгію знаходився на восьмому місці в заліку.

Відмітимо, щосин Міхаеля Шумахера активно збирає гроші в фонд батька. У Німеччині відбувся благодійний футбольний матч на честь легенди Формули-1.