Перестрілка до перерви і крапка Вакули: огляд матчу "Львів" – "Маріуполь"

2 грудня 2018, 17:29
Зустріч претендентів на місце в топ-шістці Прем'єр-ліги завершилася внічию

Фото fclviv.com.ua

Сьогодні в матчі чемпіонату України "Львів" – "Маріуполь" (17 тур)була зафіксована бойова нічия з рахунком 2 : 2 , яка допомогла " Маріуполю " набрати 24 очки , обійти " Десну " і піднятися на 6 – е місце в турнірній таблиці , а " Львів " ( 20 ) залишився на 8 – му . Обидва суперники при цьому можуть бути незадоволені результатом , оскільки господарі двічі вели в рахунку , а гості мали шикарний момент на 90 -й хвилині , але Борячук не влучив у дальній кут порожніх воріт .

Після сенсаційної перемоги над " Динамо " 28 жовтня львів'яни не можуть виграти вже в чотирьох турах чемпіонату України : поразка від " Ворскли " і три нічиїх – з " Олімпіком " , " Шахтарем " і тепер " Маріуполем " .

Хоча вже до 24 -й хвилині " Львів " забив два м'ячі . Спочатку Бруно головою замкнув навіс Западня , а потім Воронін реалізував пенальті за фол Федорчука на Тейлорі . У проміжку Пихаленок перехитрив діагональним ударом зі штрафного Сарнавського – 2 : 1.

Крапку в матчі поставив 19 – річний Вакула : у " Маріуполя " вийшла хороша атака по правому краю , Борячук продовжив передачу далі в центр , Вакулі залишалося влучити в рамку – 2 : 2 .

"Львів" – "Маріуполь" – 2:2

Голи: Бруно (6), Воронін (24, з пенальті) – Пихаленок (22), Вакула (80).

"Львів": Сарнавський – Адамюк, Борзенко, Парамонов, Воронін – Мартан – Тейлор, Приймак (Араужо, 66), Сабіно (Жуліо Сезар, 79), Западня – Бруно.

"Маріуполь": Худжамов – Полегенько, Чоботенко, Яворський, Тищенко – Федорчук – Чурко (Борячук, 61), Пихаленок, Мишнєв, Вакула (Демірі, 88) – Зубков (Кирюханцев, 90+1).

З розкладом матчів 17 – го туру чемпіонату України і турнірній таблицею можна ознайомитися у нас на сайті.