"Переплюнула Брюса Вілліса в "Міцному горішку": Юлія Левченко взяла "золото" і встановила особистий рекорд

11 вересня 2019, 10:20
Наша спортсменка подолала висоту 2,02 метра

/ Фото: AFP

Українська спортсменка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту в матчевій зустрічі Європа – США, яка проходить в Мінську. Раніше українська красуня Юлія Левченко виборола срібну медаль "Діамантової ліги".

21-річна українка встановила особистий рекорд, стрибнувши на 2,02 метра. До речі, цю висоту наша спортсменка взяла з першої спроби, що стало також рекордом України в категорії до 23 років.

Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла друге місце в цій дисципліні, показавши результат у 1,98 м. Третє місце у росіянки Марії Лісіцкене.

Крім того, Ольга Ляхова на 800-метрівці з результатом 2.04,90 хв виборола друге місце, також другою стала і Марина Бех-Романчук, яка стрибнула в довжину на 6,73 м.

Користувачі в Instagram привітали наших спортсменок з відмінними результатами:

• Крутість цих дівуль переплюнула навіть Брюса Вілліса в "Міцному горішку"
  • Юля, 2.02!!!! Просто мега крута!!!!! Вітаю!!! Ірина Григорівна, браво!!!

Нагадаємо, що в кінці серпня Андрій Проценко став третім в історії українцем – переможцем "Діамантової ліги". Наш спортсмен став найкращим у стрибках у висоту і заробив 50 тисяч доларів.