Перед матчем із "Динамо" в Лізі чемпіонів "Ференцварош" Реброва виграв в Угорщині

25 жовтня 2020, 10:23
Чемпіони здобули п'яту перемогу в шести стартових турах сезону 2020/2021

Українці допомогли "Ференцварошу" обіграти "Валетту". Фото: fradi.hu

Насичений графік нового сезону залишає командам вкрай мало часу на відновлення й підготовку до нових зустрічей. Учасники Ліги чемпіонів за тиждень проводять по три матчі. Суперник "Динамо" в поєдинку 28 жовтня, "Ференцварош", вчора успішно провів підготовку до дуелі з киянами в національній першості. Нещодавно Ребров розповів про пропозиції покинути "Ференцварош" і майбутні матчі з "Динамо".

Колектив з Будапешта на своєму полі здолав опір середняків з "Уйпешта" з рахунком 2:0. М'ячі на 39-й і 61-й хвилинах забивали Нгуен і Сомаліа. Правда, на останній хвилині Флімпонг отримав червону картку, що не завадило "Ференцварошу" залишити свої ворота "сухими". Українець Олександр Зубков відіграв 64 хвилини, а Ігор Харатін вийшов на поле на 78-й.

Столична команда набрала 16 очок в шести матчах і на чотири очки випереджає "Фехервар" нашого хавбека Івана Петряка.

Читайте про те, що Ребров із "Ференцварош" хоче повторити подвиг Лобановського.

Нагадаємо, що на старті групового етапу Ліги чемпіонів "Ференцварош" був розбитий у Барселоні: