Перебили в три рази, влучали частіше в шість разів: Голландія перемогла Францію

17 листопада 2018, 09:29
Матч збірних Голландії та Франції в Роттердамі завершився перемогою господарів

Мемфіс Депай поставив крапку в матчі Голландія -

Центральним для європейського футболу в Лізі націй УЄФА 16 листопада був матч Голландія – Франція в Роттердамі , в якому французів цілком влаштовувала і нічия , а господарям потрібно обов'язково перемагати , щоб продовжити розраховувати на перше місце в групі A1 . І домоглися свого якраз господарі , які забили по голу в кінці кожного з таймів .

За великим рахунком, все справедливо. Досить поглянути на статистику: удари – 19: 7 на користь Голландії, удари в створ – 12: 2. Команда Рональда Кумана частіше била, з більш високою точністю і в підсумку отримала з цього користь у вигляді двох м'ячів.

Правда, дотиснути чемпіонів світу Голландії вдалося тільки під завісу кожного з таймів. А в кінці гри господарі і зовсім почали проводити заміни, затягуючи час, після чого де Йонг заробив пенальті, реалізований Делаєм.

Тепер в групі A1 розклад такий: Франція – 7 очок (4 гри), Голландія – 6 (3), Німеччина – 1 (3). В останньому поєдинку 19 листопада в Гельзенкірхені з Німеччиною голландців влаштує і нічия, оскільки по особистих зустрічах вони краще французів