Пенальті з VAR, гол Роналду, вилучення: огляд перемоги "Ювентуса" над "Болоньєю" в чемпіонаті Італії

23 червня 2020, 08:31
Туринська команда відірвалася від "Лаціо" на чотири очки на чолі таблиці

"Болонья" - "Ювентус" / Фото: Reuters

У понеділок ввечері трьома матчами відкрився 27-й тур чемпіонату Італії – перший повноцінний після відновлення футбольного сезону. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 27-го туру. Чотири поєдинки пройдуть у вівторок, ще три – в середу.

Лідер Серії А, "Ювентус", закривав програму першого дня тижня. Причому зустріч у Болоньї завершилася, коли в Україні вже настала нова доба. Особливої інтриги в зустрічі середняка з грандом не вийшло. На 23-й хвилині рефері Джанлука Роккі за допомогою системи VAR впевнено і швидко визначив порушення в штрафному майданчику господарів, і Кріштіану Роналду впевнено реалізував 11-метровий. Цікаво, що португалець пробив практично по центру воріт, а кіпер Лукаш Скорупські невдало спробував вгадати напрямок удару.

А на 36-й хвилині Пауло Дібала практично зняв всі питання про переможця. Аргентинець скористався пасом партнера п'ятою і красиво лівою ногою закрутив м'яч у дальню дев'ятку – 0:2.

У другій половині "Юве" був близький до збільшення рахунку: Федеріко Бернардескі влучив у штангу, а гол Роналду скасували через "поза грою". А ось Даніло, який вийшов на заміну на 66-й хвилині, примудрився встигнути отримати дві жовті картки і на останній хвилині покинув поле достроково. Дивіться огляд матчу "Болонья" – "Ювентус".

Перемога дозволила "Ювентусу" відірватися від "Лаціо" на чотири очки, але римляни грають завтра з "Аталантою". Роналду забив 22-й м'яч у чемпіонаті (восьмий – з пенальті) і на п'ять голів відстає від Чіро Іммобіле з "Лаціо". А напередодні "Інтер" продовжив погоню за "Ювентусом".