Пенальті на останній хвилині вибив "Зорю" з Ліги Європи

30 серпня 2018, 21:26
"Зоря" в середині другого тайму перемагала 2: 1, але не змогла втримати переможний рахунок

"Лейпциг" - "Зоря" - 3: 2. фото dierotenbullen.com

"Зоря" не змогла пробитися в груповий етап Ліги Європи. У матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації команда Юрія Вернидуба програла "Лейпцигу" з рахунком 2: 3 в Німеччині.

Пропустивши швидкий гол, футболісти українського клубу відігралися ще у першому таймі, а на початку другого м'яч Артема Гордієнко вивів "Зорю" вперед. Два голи забили господарі в другому таймі з офсайду і обидва рази їх не зарахував арбітр. Однак на 69-й хвилині "Лейпциг" зрівняв. "Чоловікам", як футболістів "Зорі" називають фанати, потрібно було утримати цей рахунок, але на останній хвилині господарі отримали право пробити пенальті і скористалися цим шансом.

"Зоря" програла і залишилася без єврокубків.

Нагадаємо, що в груповому етапі Ліги Європи зіграють "Ворскла" і "Динамо". Кияни не змогли пробитися в Лігу чемпіонів, поступившись "Аяксу" в плей-офф кваліфікації.

Відзначимо, що раніше в четвер у Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. В результаті "Шахтарю" попалися англійський "Манчестер Сіті", французький "Ліон" і німецький "Хоффенхайм".