"Парі Сен-Жермен" завоював Кубок Франції завдяки голу Неймара

25 липня 2020, 09:00
"Сент-Етьєн" навіть в меншості намагався протистояти французькому гранду

/ Фото: Reuters

Нарешті великий футбол почав повертатися і на французькі поля. Нагадаємо, що сезон 2019/2020 там завершили достроково, вручивши золоті медалі "Парі Сен-Жермен". При цьому, що цікаво, у Франції змінили рішення футбольних босів про завершення чемпіонату.

Єдиний матч минулого сезону, який вирішили провести, – фінал Кубка Франції. На "Стад-де Франс" зійшлися "Парі Сен-Жермен" і "Сент-Етьєн" – 17-та команда Ліги 1. Підопічним німця Томаса Тухеля вдалося здобути лише скромну перемогу з рахунком 1:0. Все вирішив гол бразильця Неймара на 14-й хвилині, коли форвард добив м'яч у сітку після того, як воротар Жессі Мулен впорався з ударом Киліана Мбаппе.

На 31-й хвилині "Сент-Етьєн" залишився в меншості після грубої гри Лоїка Перрена проти зіркового Мбаппе. Французького нападника через травму було замінено. Однак навіть в меншості колишній суперник "Олександрії" в Лізі Європи чинив опір і не дозволив "ПСЖ" забити більше. Неймар, Анхель Ді Марія, Мауро Ікарді і компанія мали чимало шансів зняти всі питання заздалегідь, але тринькали гольові моменти. Проте, трофей дістався парижанам. До вашої уваги – огляд фінального матчу.

Нещодавно "ПСЖ" розгромив "Гавр" в товариському матчі.

Згадаймо, як "ПСЖ" обіграв дортмундську "Боруссію" і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів