"Парі Сен-Жермен" в шостий раз поспіль виграв Суперкубок Франції

4 серпня 2018, 18:19
Паризький клуб в матчі за трофей розгромив "Монако"

Ді Марія забив двічі. Фото

Сьогодні в Києві відбувся матч за Суперкубок Франції. Трофей розігрували "Парі Сен-Жермен" і "Монако". Поєдинок завершився впевненою перемогою паризької команди з рахунком – 4: 0.

У складі "ПСЖ" дублем відзначився Анхель Ді Марія. Він відкрив рахунок на 33-й хвилині, і поставив крапку на другій компенсованій. Ще по голу забили Крістофер Нкунку (40-а хвилина) і Тімоті Веа (67-а).

Ця зустріч стала першою офіційною для нового головного тренера "ПСЖ" Томаса Тухель. Крім того, перший свій матч за столичний клуб провів голкіпер Джанлуїджі Буффон. Влітку він в якості вільного агента переїхав до Парижа з Турина.

Таким чином, "Парі Сен-Жермен" виграв Суперкубок Франції шостий раз поспіль і в дев'ятий раз в історії. Паризький клуб вийшов на чисте перше місце за кількістю перемог в Суперкубку. До цього часу "ПСЖ" ділив перше місце за цим показником з "Ліоном".

Нагадаємо, що в Україні 21 липня відбувся матч за Суперкубок
. В Одесі "Динамо" мінімально обыіграло "Шахтар" 1 : 0 і в сьомий раз забрало трофей .