"Парашут" на 94-й хвилині: неймовірний гол воротаря в матчі третьої ліги Румунії

20 квітня 2019, 11:45
У знаменитого парагвайського кіпера Чілаверта з'явився "спадкоємець" в команді "Сомуз Фалтічені"

У третій лізі чемпіонату Румунії з футболу відбувся неймовірний за драматургією матч команд, які ведуть боротьбу за збереження прописки в цьому дивізіоні. У містечку Пашкані зустрічалися місцевий клуб "Косаром Пашкані" і "Сомуз Фалтічені". На 91-й хвилині господарі зробили рахунок 2: 1 і вже готувалися святкувати перемогу, проте на 94-й хвилині гості чудесним чином зуміли відігратися і вирвати нічию 2: 2, яка, можливо, врятує їх від вильоту в нижчий дивізіон.

Вже нікого не дивує, що воротарі на останніх хвилинах йдуть прямо в штрафний майданчик суперника, щоб забити рятівний для своєї команди м'яч. Тут же голкіпер команди "Сомуз Фалтічені" – 33-річний Каталін Іонуц Паскаль – сам зважився виконати штрафний удар, коли до воріт господарів було не менше 40 метрів. Удар вийшов на чудо! Візаві Паскаля, мабуть, чекав намету, а тому трохи вийшов з воріт, тоді як Паскаль виконав шикарний "парашут" – і м'яч затріпотів в сітці воріт команди "Косаром Пашкані".

Навіть вболівальники господарів не втрималися від захоплених вигуків "Браво!" в честь румунського "спадкоємця" знаменитого парагвайського воротаря Хосе Луїса Чілаверта, який в такому стилі забив не один м'яч.

Як повідомлялося раніше, "московський Мессі", якому 14 років, забив "Спартаку" в стилі Лобановського. Сергій Піняєв, за яким стежить "Манчестер Юнайтед", відзначився "сухим листом" за "Чертаново".

Також повідомлялося про неймовірний пенальті в ПАР: воротар відбив удар, але небеса загнали м'яч в сітку. Голкіпер вже відсвяткував сейв, а гравець схопився за голову від розпачу, але тут сталося щось неймовірне.