Паралімпійці з Дніпра в Лондоні: шість медалей і рекорд

28 липня 2017, 06:32
У медальному заліку збірної України посіла четверте місце, пропустивши вперед тільки Китай, Великобританію і США

Зоя Овсій завоювала "золото"

Шість медалей, з яких чотири золотих, привезли додому дніпровські паралімпійці з великих міжнародних змагань з легкої атлетики, що проходили в Лондоні.

Так, спортсмени з Дніпра внесли істотний внесок в успіх національної збірної України, яка взяла на турнірі 29 нагород. "Золото" нашій команді принесли Дмитро Прудников і Зоя Овсій. Вони виступали в стрибках в довжину, а також метанні булави і диска, – розповіли в управлінні молоді та спорту ОДА. – До речі, Дмитро ще й встановив новий світовий рекорд – 14,5 метра в потрійному стрибку".

Успішно в Великобританії виступили і ще двоє дніпрян: "бронза" дісталася штовхачці ядра Анастасії Москаленко та Микиті Сенику, який також змагався в стрибках у довжину.

Збірна України посіла четверте місце в загальнокомандному медальному заліку, випередивши традиційно дуже сильні в паралімпійських видах команди Німеччини, Бразилії та Австралії і пропустивши вперед лише Китай, США, а також господарів турніру, британців. Участь в змаганнях брали близько 1000 атлетів з 90 країн світу.

Нагадаємо, що в медальному заліку Паралімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро збірна України посіла підсумкове третє місце. Тоді вище нас були тільки Китай і Великобританія, а американські паралімпійці завеовалі на дві медалі менше (117 проти 115). За свої медалі паралімпійці отримали 112 мільйонів гривень призових.