Папу Римського запросили до Єрусалиму на старт "Джиро д'Італія"

28 жовтня 2017, 12:47
Вперше в історії одна з найзнаменитіших велогонок стартує не в Європі

Джиро стартує в Ізраїлі. Фото

Стали відомі деякі подробицімаршруту багатоденки "Джиро д’Італія"-2018.
Велогонка стартує в Єрусалимі і стане першим Гран – туром , який візьме початок за межами Європи . На старт гонки запрошений Папа Римський Франциск .

Гонщиків чекає три етапи на території Сицилії , після чого пелотон відправиться на північ , щоб піднятися на Монте Дзонколан .

Прикінцеві гірські етапи , ймовірно , пройдуть в Альпах неподалік від Турина . Гонщикам також належить подолати грунтову дорогу гірського перевалу Колле де ла Фінестра і гору в Червінії . Багатоденка завершиться в Римі , ймовірно , індивідуальною гонкою з роздільного старту .

Офіційна презентація маршруту відбудеться 29 листопада в Мілані .

До речі , на минулій " Джиро
" словенський гонщик відсвяткував перемогу за 6 км до фінішу.

Раніше ми писали , що відомий в минулому британський велогонщикРоберт Міллар переніс операцію зі зміни статіі став жінкою на ім'я Філіпа Йорк . Міллар виграв гірську класифікацію на " Тур де Франс " -1984 і " Джиро д'Італія " -1987 , де також став другим в загальному заліку .