Падіння позбавило Артема Приму медалі чемпіонату Європи

26 січня 2018, 14:03
Український біатлоніст фінішував на п'ятому місці

Артем Прима. Фото biathlon.com.ua

На чемпіонаті Європи в Ріднау збірна України знову без нагород. На цей раз після чоловічого спринту. Хоча наші біатлоністи і зупинилися поруч з подіумом.

Але якщо Дмитру Підручному завадив промах, то Артем Прима став жертвою падіння на останньому колі, в результаті чого до фінішував третім. До болгарина Красимира Анєва нашому спортсмену не вистачило 14-ти секунд. В результаті Прима фінішував п'ятим, а у Підручного – восьмий результат. Але обидва цілком здатні боротися за нагороди в завтрашній гонці переслідування.

Однак, до перших двох позицій нашим хлопцям в цій гонці навряд чи вдалося б дістатися, навіть за умови її ідеального проходження. Андрій Расторгуєв був найшвидшим на дистанції, і навіть коло штрафу не завадив йому завоювати "золото". На фініші представник Латвії на 5,5 секунд випередив Олександра Логінова, у якого також було коло штрафу.

Серед інших українців відзначимо Сергія Семенова, який форсовано готується до Олімпіади після майже повного пропуску січневих етапів Кубка світу. Поки Сергію доводиться задовольнятися місцями в топ-30: спринт він закінчив 29-им з одним промахом.

Результати спринта:

1. Андрій Расторгуєв (Латвія) – 24.03,0 (0+1)
2. Олександр Логінов (Росія) – +5,5 (1+0)
3. Красимир Анєв (Болгарія) – +24,5 (0+0)
...
5. Артем Прима (Україна) – +38,6 (0+0)
8. Дмитро Підручний (Україна) – +47,9 (0+1)
29. Сергій Семенов (Україна) – +1.35,7 (0+1)
36. Руслан Ткаленко (Україна) – +1.46,0 (2+0)
63. Артем Тищенко (Україна) – +2.26,2 (1+0)
80. Андрій Доценко (Україна) – +2.50,8 (2+0)

Нагадаємо, що в індивідуальній гонці Юлія Журавок півсекунди не добігла до медалі на чемпіонаті Європи.

Раніше ми повідомляли, що збірну України з біатлону перед Олімпіадою косить вірус. Про це розповів тренер команди Урош Велепец.