Падіння команди Ярмоленка триває: відеоогляд матчу "Кристал Пелас" – "Вест Хем"

26 грудня 2019, 22:55
Всі три м'ячі суперники забили в другому таймі – і господарі здобули вольову перемогу

/ Фото: Reuters

У суботу, 26 грудня, проводять дев'ять з десяти матчів 19-го туру англійської Прем'єр-ліги. В одному з них, як ми писали, "Вест Хем" без Ярмоленко програв "Кристал Пелас" і опустився до аутсайдерів .

Зустріч на лондонському стадіоні "Селхерст Парк" зібрала 25 з половиною тисяч глядачів і вийшла дуже драматичною. "Кристал Пелас" пропустив на 57-й хвилині гол від Роберат Снодграсса, а потім почав рятуватися. На 68-й хвилині один гол відіграв сенегальський півзахисник Шейху Куяте, а на 90-й ще один африканець, ганський нападник Джордан Айю, приніс господарям перемогу – 2: 1. Як ми повідомляли, в українця Андрія Ярмоленко виявили проблеми зі здоров'ям .

Після цієї перемоги "Кристал Пелас" піднявся на дев'яте місце чемпіонату Англії, в "Вест Хем" виявився на 17-му. Команда Андрія Ярмоленко має 19 очок і всього на один пункт випереджає "Астон Віллу". Бірмінгемці знаходяться вже в зоні вильоту.

Читайте про 19-му турі чемпіонату Англії з футболу: розклад, прогноз і результати .