Очікуваному фіналу бути: збірна Канади слідом за Росією виграла в півфіналі чемпіонату світу

4 січня 2020, 22:35
Молоді родоначальники хокею розгромили в суботу команду Фінляндії

/ Фото: iihf.com

Молодіжний чемпіонат світу з хокею (U-20) серед збірних елітного дивізіону в Чехії підходить до завершення. Як багато хто очікував і хотів, в вирішальному матчі зійдуться непримиренні суперники серед 20-річних – канадці і росіяни. Як ми повідомляли сьогодні раніше, збірна Росії лише в овертаймі впоралася зі Швецією.

У другому півфіналі суботи боротьби не вийшло. Збірна Канади за всіма статтями була сильнішою за команду Фінляндії. Уже в першому періоді "кленові" відправили у ворота скандинавів чотири шайби, після чого гра перетворилася на формальність. У другій 20-хвилинці північноамериканці ще раз засмутили фінів – 5:0. Так поєдинок і закінчився, як не старалася європейська команда закинути хоча б одну шайбу.

Дивіться найкращі спортивні фото 2019 року

Фінальний матч Канада – Росія відбудеться 5 січня о 20:00. А трохи раніше, о 16:00, команди Фінляндії та Швеції посперечаються за бронзові медалі.

Читайте про те, що "Зимова класика" НХЛ зібрала на стадіоні в Далласі 86 тисяч уболівальників