Відповіли за Фолкленди: Англія обіграла Аргентину і майже позбавила їх шансів вийти з групи жіночого ЧС

15 червня 2019, 00:08
Глядачі побачили і голи, і незабиті пенальті

/ Фото: AFP

Жіноча збірна Англії у непростому матчі обіграла команду Аргентини в межах другого туру групового етапу чемпіонату світу 2019 року. Британки могли вийти вперед ще у першому таймі, але Нікіта Перріс не зуміла реалізувати пенальті. Проте, після перерви Джоді Тейлор все ж зуміла пробити воротаря аргентинок Ваніну Коррера.

До слова, відносини між Аргентиною та Англією залишаються досить напруженими через конфлікт в 80-х роках минулого століття навколо Фолклендських островів. Найвідоміший випадок конфронтації між англійцями та аргентинцями на футбольному полі трапився 1998 року на чемпіонаті світу у Франції, де команди зустрічалися в 1/8 фіналу. Аргентина здобула перемогу в серії пенальті 2:2 (пен – 4:3), а тоді ще молодий Девід Бекхем дістав червону картку, відповівши на провокацію теперішнього наставника "Атлетіко" Дієго Сімеоне.

МГруппа DИBНПГО
1Англія (Ж)22003:16
2Японія (Ж)21102:14
3Аргентина (Ж)20110:11
4Шотландія (Ж)20022:40

Нагадаємо, що тезка Кріштіану Роналду влаштувала Ямайці "жах з пісні". Ямайські футболістки повторили рахунок знаменитого хіта групи "Чайф". Крістіана Джіреллі, як і португалець, виступає у складі "Ювентуса".

Нападаюча збірної Італії Крістіана Джіреллі Відео: Instagram

Раніше у вівторок американки увійшли в історію ЧС після перемоги з рекордним рахунком. Одна з найпопулярніших спортсменок у світі Алекс Морган забила п'ять голів.

Жіночий ЧС-2019. США – Таїланд 13:0. Фото AFP