Помстилася за Світоліну: молода канадка сенсаційно обіграла екс-першу ракетку світу в фіналі US Open

8 вересня 2019, 09:20
Андрееску вперше в кар'єрі стала переможницею турніру серії Великого шолома.

/ Фото: Instagram

У фіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу Бьянка Андрееску з Канади сенсаційно обіграла шестиразову переможницю цього турніру Серену Вільямс з США. Раніше Світоліна програла легендарній американці в півфіналі US Open.

У вирішальному поєдинку вона здолала колишню першу ракетку планети американку Серену Вільямс (8) з рахунком 6:3, 7:5.

Тривалість матчу склала 1 годину 41 хвилину. По ходу третього сету американка поступалася 1:5, після чого зрівняла рахунок, але в підсумку все ж поступилася.

Для канадки це перший в кар'єрі тріумф на мейджорі. До цього її кращим результатом був вихід до другого кола на Australian Open (2019) і Ролан Гаррос (2019).

Нагадаємо, що раніше на турнірі Світоліна обіграла старшу сестру Серени Венус Вільямс, тому перемога Вільямс-молодшої в якійсь мірі є сімейним реваншем.

Як ми писали раніше, за вихід в півфінал US Open-2019 Еліна Світоліна заробить 960 000 доларів. Якби вона пробилася в фінал, то могла отримати 1 900 000 доларів призових, але в цей раз не вийшло.