Скасований гол і трагедія "Аякса": огляд матчу з "Реалом" в Лізі чемпіонів

14 лютого 2019, 09:32
Голи та кращі моменти першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на "Йохан Кройфф Арені"

/ Фото: AFP

Голландський "Аякс" програв мадридському "Реалу" на домашньому стадіоні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Господарі поля протягом усього матчу володіли ініціативою і змусили гостей понервувати. У першому таймі "Аякс" зумів відправити м'яч у сітку воріт "Реала", але арбітр, переглянувши відеоповтор, вперше в історії Ліги чемпіонів скасував гол за допомогою системи VAR.

Після перерви "Реал" зусиллями Бензема і Марко Асенсіо двічі вразили ворота голландців, а ті зуміли відповісти лише точним ударом Зійєха.

"Аякс" – "Реал" – 1:2
Голи: Зійєх (75) – Бензема (60), Асенсіо (87)

"Аякс": Онана, Мазрауі, де Лігт, Блінд, Тальяфіко, Шене (Дольберг, 73), де Йонг, Зійєх, ван де Бек, Нерес, Тадіч.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Начо, Рамос, Регілон, Модріч, Каземіро, Кроос, Бейл (Васкес, 61), Бензема (Асенсио, 73), Вінісіус, Жуніор (Діас, 81).

Попередження: Зійєх (53), Регілон (69), Васкес (83), Рамос (89).

Нагадаємо, сьогодні в Піреї київське "Динамо" зустрінеться з грецьким "Олімпіакосом" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи. Онлайн "Олімпіакос" – "Динамо" буде доступний на нашому сайті. Початок матчу – о 20:00.

А о 22:00 в Харкові почнеться матч цієї ж стадії між донецьким "Шахтарем" і "Айнтрахтом" з Франкфурта. Дивитися матч "Шахтар" – "Айнтрахт" можна буде за допомогою нашого текстового онлайну.