Відбір на Євро-2020 розпочався з гучної сенсації

21 березня 2019, 19:01
У стартовому матчі кваліфікації збірна Казахстану крупно обіграла Шотландію

Казахстан розпочав відбір з перемоги / Фото: Twitter

Сьогодні стартував відбірковий турнір чемпіонату Європи з футболу 2020 року. У першому матчі зійшлися Казахстан і Шотландія. Сенсаційно господарі поля перемогли з великим рахунком – 3:0.

Казахам вдався швидкий гол. Перший гол відбору забив Юрій Перцух, який вразив ворота на 6-й хвилині. Через чотири хвилини Ян Вороговський подвоїв перевагу господарів. Ну і на 51-й хвилині Бактієр Зайнутдінов поставив крапку в матчі.

Огляд першого тайму матчу Казахстан – Шотландія :

Огляд другого тайму матчу Казахстан – Шотландія:

Цікаво, що у відборі на ЧС-2018 Казахстан в десяти матчах набрав всього три очки (три нічиї). А ось Шотландія лише за додатковими показниками поступилася другим місцем Словаччині.

У групі I, крім Казахстану і Шотландії, також грають Бельгія, Росія, Кіпр і Сан-Марино.

Нагадаємо, що у відборі на Євро-2020 команди розбили на десять груп по п'ять або шість збірних. У чотирьох з п'яти груп по п'ять команд виявилося по одній збірній, яка пробилася до фінальної стадії Ліги націй (відбудеться в червні 2019 року). Дві найкращі збірні кожної групи вийдуть до фінальної стадії. Так визначаться володарі перших 20 путівок. Почнемо в Португалії, закінчимо в Сербії: опублікований календар матчів збірної України на 2019 рік.