Визначився суперник "Реала" в півфіналі клубного чемпіонату світу

15 грудня 2018, 18:05
Японська "Касіма Антлерс" обіграла мексиканську "Гвадалахару Чівас"

"Касіма" йде далі. Фото

На клубному чемпіонаті світу, що проходить в ОАЕ, визначився суперник мадридського "Реала" в півфіналі. Сьогодні в чвертьфіналі японська "Касіма Антлерс" з рахунком – 3: 2 обіграла мексиканську "Гвадалахару Чівас".

"Гвадалахара" відкрила рахунок на 3-й хвилині, коли відзначився Анхель Сальдівар. На початку другого тайму Рета Нагакі рахунок зрівняв. На 69-й хвилині "Касіма Антлерс" вийшла вперед: пенальті реалізував Сержіньо. На 84-й хвилині Хірокі Абе забив третій м'яч японської команди. У час, що залишився мексиканці зуміли лише відіграти один м'яч: Алан Пулідо не реалізував 11-метровий, але після добивання м'яч опинився в сітці від ноги Лео Сілви, на якого був записаний автогол.

Таким чином, за вихід у фінал "Реал" посперечається з "Касімою Антлерс". Матч відбудеться 19 грудня.

В іншому півфіналі "Рівер Плейт" (Аргентина) зіграє з переможцем пари "Есперанс" (Туніс) – "Аль-Айн" (ОАЕ).