Визначився чемпіон! "Донбас" з шедевром обіграв "Кременчук"

27 лютого 2019, 21:30
Хокеїсти Донбасу виграли регулярний чемпіонат завдяки перемозі над конкурентом в останньому турі

"Донбас" - "Кремечнук" 3: 2. Фото - УХЛ

У Дружківці в матчі 40-го туру чемпіонату Української хокейної ліги за перше місце в регулярному чемпіонаті зійшлися лідери турнірної таблиці "Донбас" і "Кременчук". Раніше "Льодяні Вовки" всуху поступилися "Дніпру", а "Білий Барс" у Харкові обіграв МХК "Динамо".

Статус лідерів "регулярки" обидві команди підтвердили ще на старті першого періоду, який пройшов при абсолютно рівній і безкомпромісній боротьбі. Однак під кінець двадцятихвилинки донеччани зуміли скористатися помилками противника і двічі за 10 секунд прошили Микиту Гордюшина – результативні кидки на рахунку у Іллі Коренчука і Віктора Захарова.

У другому періоді кременчужанам у більшості вдалося розмочити рахунок на табло і скоротити своє відставання до мінімальних 2: 1 – після точної передачі на п'ятак від Владислава Грицких першим на добиванні був Олексій Ворона. Однак, ще до другої перерви донеччани змогли повернути собі перевагу в дві шайби – дійсно шедевральним голом відзначився Артем Пуголовкін і зробив рахунок 3: 1 на табло.

Заключний відрізок зустрічі команди істотно вирівняли свою гру, однак стали набагато акуратніше грати і в захисті. Така гра відобразилася і на табло – рахунок аж до кінця періоду залишався незмінним. Однак на останній хвилині зустрічі Олексій Ворона зробив дубль і скоротив відставання своєї команди до мінімальних 3: 2, але зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм у команди Олександра Савицького так і не вийшло.

Таким чином "Донбас" з 98 очками займає перше місце в регулярному чемпіонаті і разом з "городянами" автоматично проходить у півфінал плей-офф УХЛ-Парі-Матч.

"Донбас" – "Кременчук" 3: 2 (2: 0, 1: 1, 0: 1)

Шайби: 1: 0 Коренчук (Лялька), 17:11; 2: 0 Захаров (Костиков), 17:20; 2: 1 Ворона (Грицких, Толстушко – більш.), 24:16; 3: 1 Пуголовкін, 28:53; 3: 2 Ворона (Гриценко, Савченко), 59:27;

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Ігнатенко – Гончаров, Жовнір – Григор'єв, Мартинюк -; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костиков, Пуголовкін – Кузьмик – Кирющенков, Мостовий – Александров – Денискін.

Кременчук: Гордюшин (Бояршинов – з 17:20); Толстушко – Грицких, Горлушко – Хрішпенц, Шпак – Бойових, Савицький – Варивода; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Тютченко (А) – Шиманський – Ворона, Савченко – Красильников – Чорний, Ефімочкін – Фурса – Гриценко (К).

Турнірна таблиця регулярки

Як повідомлялося раніше, український хокейний тренер відсторонений на два сезони за бійку з арбітром.

А знаменитий Моурінью зганьбився в Росії: португалець впав під час вкидання шайби.