Визначилися чемпіони світу з баскетболу 3 на 3 у чоловіків і жінок

24 червня 2019, 10:19
Чоловіча збірна України стала восьмою в світі, а жіноча – 14-ю

/ Фото: FIBA

В Амстердамі завершився чемпіонат світу з баскетболу 3 на 3. У змаганні чоловіків золоті медалі завоювали баскетболісти зі США, які обіграли у фіналі Латвію – 18:14. Бронзові нагороди дісталися полякам – в матчі за третє місце вони виявилися сильнішими за Сербію – 18:15. Що стосується української збірної, то наші хлопці посіли підсумкове восьме місце.

У жіночому змаганні перемогу відсвяткувала команда Китаю, яка обіграла у фіналі Угорщину з рахунком 19:13. У матчі за третє місце Франція розгромила Австралію – 21:9. Збірна України, яка не зуміла вийти з групи, посіла підсумкове 14-е місце.

У 2016 році наші дівчата завоювали на чемпіонаті світу 3х3 срібні медалі:

Раніше стали відомі можливі суперники "Київ-Баскета" в Лізі чемпіонів. Столичний клуб стартує з кваліфікації найпрестижнішого єврокубку.

Раніше ми писали, що баскетбольний клуб "Голден Стейт" оригінальним чином привітав "Торонто" з першим в історії чемпіонством, викупивши цілу шпальту в газеті "Торонто Стар".

У шостому матчі фінальної серії НБА "Репторс" на виїзді переграв "Голден Стейт" з рахунком – 114:110 (33:32, 27:25, 26:31, 28:22). "Торонто" виграв серію 4-2 і став чемпіоном. Ця перемога стала для клубу першою в історії.