Онлайн Ліги чемпіонів: вирішальні матчі групового етапу

12 грудня 2018, 00:04
"Тоттенхем" та "Інтер" борються за місце в плей-офф, а лідер групи С "Наполі" може залишитися ні з чим

У вівторок в Лізі чемпіонів будуть зіграні вісім поєдинків – це останні матчі в групах від А до D. Два з них почнуться о 19:55 за київським часом, ще шість – о 22:00. Багато ігор стануть вирішальними в боротьбі за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів або перехід в Лігу Європи. Ми будемо оновлювати результати всіх матчів Ліги чемпіонів і повідомляти, хто наразі виходить з кожної групи.

19:55 "Галатасарай" – "Порту" – 2: 3

Голи: Фегулі (45, з пенальті), Дердійок (65) – Феліпе (17), Марега (42, з пенальті), Олівейру (57)

Гості першими відкрили рахунок на 17-й хвилині: Феліпе головою замкнув передачу зі стандарту. Потім команди обмінялися м'ячами з пенальті в кінцівці першої 45-хвилинки. На початку другого тайму Сержіу Олівейра збільшив перевагу гостей – 1: 3. Не минуло й десяти хвилин, як Ерен Дердійок зробив рахунок 2: 3. Через дві хвилини Фегулі міг оформляти дубль і зрівнювати рахунок, але не зміг реалізувати 11-метровий удар. Дуже результативний поєдинок, на відміну від паралельного ...

19:55 "Шальке" – "Локомотив" – 1: 0

Українець Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі "Шальке", а Тарас Михалик залишився в запасі "Локомотива". У першому таймі команди голів не забили, ігровою перевагою володіли господарі.

У групі D залишилося невирішеним одне питання: кому дістанеться путівка в Лігу Європи. За неї продовжують боротьбу "Галатасарай" і "Локомотив". Перед останнім туром турки випереджають москвичів на один бал. Хто може вийти з групи, а хто втратив усі шанси,  ми писали раніше.

22:00 "Монако" – "Боруссія" Д – 0:1

У групі А вже майже все відомо: "Атлетіко" і дортмундська "Боруссія" зіграють навесні в Лізі чемпіонів, залишилося тільки визначити, хто з них вийде з першого місця, а хто – з другого. "Брюгге" зіграє в Лізі Європи, "Монако" вилітає з єврокубків.

1   АТЛЕТІКО54019-612
2   БОРУСІЯ Д53118-210
3   БРЮГГЕ51226-55
4   МОНАКО50142-121

22:00 "Барселона" – "Тоттенхем" – 1:0

"Барселона" гарантувала собі вихід з групи з першого місця і приймає дуже мотивований "Тоттенхем" – англійці б'ються з "Інтером" за друге місце в групі.

22:00 "Інтер" – "ПСВ" – 1:1

Для виходу в 1/8 Ліги чемпіонів "Інтеру" треба вдома зіграти з "ПСВ" краще, ніж "Тоттенхем" на виїзді зіграє з "Барселоною". Голландський клуб покине єврокубки за будь-яких розкладів.

1    БАРСЕЛОНА541013-413
2   ТОТТЕНХЕМ52128-97
3   ІНТЕР52125-67
4   ПСВ50145-121

22:00 "Црвена Звезда" – "ПСЖ" – 1:3

Господарі ведуть боротьбу за перехід в Лігу Європи, гості – за місце в плей-офф Ліги чемпіонів.

22:00 "Ліверпуль" – "Наполі" – 1:0

"Наполі" – лідер групи, але при певних розкладах італійці можуть залишитися за бортом Ліги чемпіонів.