Олімпійські чемпіонки – знову разом: Україна назвала склад на біатлонну естафету в Хохфільцені

13 грудня 2019, 18:00
Сестри Семеренко, Джима і Підгрушна вийдуть в суботу на естафету Кубка світу

Тренерський штаб збірної України визначився зі складом команди на суботню жіночу естафету 4х6 км на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Своє рішення фахівці взяли відразу ж після п'ятничного спринту, де, як ми писали, Валя Семеренко стала дев'ятою , а Олена Підгрушна, яка повернулася в збірну після Кубка IBU, – 12-ю.

У завтрашню естафету тренери включили всіх наших чотирьох олімпійських чемпіонок: Юлію Джиму, Валентину і Віту Семеренко, Олену Підгрушну. Нагадаємо, саме в такому складі наші здобули золоті медалі Сочі-2014. Старт гонки запланований на 12:30 за київським часом.

Допоможіть вибрати найкрасивішу біатлоністку нового сезону 2019/20

До слова, Віта Семеренко в спринті фінішувала 52-ю, Джима – 55-ю. Правда, обидві дівчини зробили по два промахи на стрільбі лежачи і по одному – на "стійці". А Валя, хоч і розташувалася значно вище, скаржилася на тяжкість подолання дистанції . Екс-білоруска Дарина Блашко поки що поступається колегам в швидкості.