Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна через проблеми з серцем завершить сезон достроково

18 лютого 2019, 17:01
Проблеми зі здоров'ям у біатлоністки виникли як результат перенесеного захворювання в січні

Олена Підгрушна змінила прізвище / Фото: AFP

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна змушена достроково завершити виступи в сезоні 2018/2019. Таке рішення 32-річна біатлоністка була змушена прийняти на підставі результатів комплексного медичного обстеження, проведеного в Києві минулого тижня. Діагноз, поставлений лікарями, невтішний: гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м'яза.

Проблеми зі здоров'ям у Олени виникли як результат перенесеного захворювання в січні цього року. Діагностувати захворювання в умовах виступів на етапах Кубка світу було неможливо. Після того, як Підгрушна провела три гонки після хвороби в умовах самопочуття, що погіршилося, було прийнято рішення відправити спортсменку на додаткове обстеження для з'ясування причин нездужання. В результаті УЗД, а після і МРТ, підтвердили діагноз, що виключає продовження виступів поточного сезону.

Наразі Олена Підгрушна – друга з українок в загальному заліку Кубка світу, спортсменка займає 36-й рядок.

Нагадаємо, що в заключній гонці восьмого етапу на Кубку світу українці посіли останнє місце серед команд, що фінішували. Наша команда виступала в експериментальному складі.

Перед цим Україна потрапила до квіткової церемонії на етапі Кубка світу з біатлону в США. У Солт-Лейк-Сіті Підручний та Джима посіли шосте місце в одиночній змішаній естафеті.