"Олімпіку" зараховано технічну поразку за договірний матч

15 грудня 2017, 11:12
Президент клубу повів футболістів з поля, підозрюючи їх у здачі матчу

Секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко повідомив, що молодіжна команда "Олімпіка" отримала технічну поразку (0:4) за матч проти однолітків з "Карпат".

Нагадаємо, президент "Олімпіка" Владислав Гельзін повів свою команду з поля за рахунку 0:4. Після матчу він заявив, що прийняв таке рішення, дізнавшись про договірний статус матчу.

"КДК прийняв рішення зарахувати технічну поразку в цьому матчі, але згідно з правилами, якщо на момент зупинки матчу рахунок був більше, ніж 3:0, тоді залишається результат матчу, який був на момент зупинки. Тому ми зарахували технічну поразку з рахунком 4:0 .

Також прийняли рішення направити відповідні матеріали щодо цього матчу до Комітету з етики та чесної гри, який повинен провести розслідування і дати відповідь, чи був цей матч договірним", – сказав Грищенко.

Зазначимо, що матч дорослих команд "Карпати" – "Олімпік" був перерваний через снігопад. Арбітр зустрічі Катерина Монзуль не дозволила командам вийти на другий тайм. На той момент рахунок був 1:1.

Пізніше президент Прем'єр-ліги Володимир Генінсон розповів нам, що, ймовірно, матч "Карпати" – "Олімпік" дограють в лютому 2018 року.