"Олімпік" вийшов на третє місце в чемпіонаті України

21 жовтня 2017, 16:02
Донецький клуб продовжив свою безпрограшну серію до трьох матчів

Фото ФК "Олімпік"

Донецький "Олімпік" в матчі 13-го туру чемпіонату України обіграв кропивницьку "Зірку". Як і тиждень тому, донеччани вирвали перемогу на останніх хвилинах.

Єдиний гол в матчі забив гравець "Зірки" Тарас Качараба, зрізавши м'яч у власні ворота.

Відзначимо, що гості більшу частину матчу грали в меншості – спочатку поле покинув Максим Ковальов, а після перерви свою команду підвів ще й Артем Фаворов.

Цей матч був першим в програмі 13 туру. Нагадаємо, в центральному матчі зустрінуться "Динамо" та "Шахтар". Матч відбудеться в неділю, 22 жовтня, на "Олімпійському". Початок матчу – о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

Раніше стало відомо , що в матчізможуть взяти участь Дентіньо і Євген Хачеріді, які пропустили кілька попередніх зустрічей через травми .

Також повинен повернутися Домагой Віда, який отримав шокуюче розсічення голови в матчі Ліги Європи проти "Янг Бойз". А ось на Сергія Сидорчука Олександр Хацкевич розраховувати не може українець вирушить на обстеження до Іспанії.

"Олімпік" – "Зірка" – 1:0
Гол: Качараба (89, аг)

"Олімпік":Махарадзе , Федорів , Шабанов , Кравченко , Сондей , Брикнер ( Іллой-Айєт , 22 ) , Моха , Богданов , Шестаков , Лук'янчук ( Мигунов , 64 ) , Бєлєнький ( Прийомов , 46 ) .

"Зірка":Паст , Ковальов , Маткобожик , Полегенько , Цюпа , Дрішлюк ( Авер'янов , 77 ) , Драченко , Фаворов , Качараба , Чичиков ( Загальский , 86 ) , Петров .

Попередження: Драченко ( 18 ) , Качараба ( 29 ) , Фаворов ( 37 ) , Шабанов ( 61 ) , Кравченко ( 65 ) .

Видалення: Ковальов (38), Фаворов (59).