"Олімпік" і "Маріуполь" видали результативну нічию з першим голом чемпіона світу в УПЛ

7 червня 2020, 16:21
Донецька команда двічі вела в рахунку, але гості відігравалися в кінців кожного тайму

/ Фото: ФК Маріуполь

У неділю в українській Прем'єр-лізі грають три матчі 25-го туру. Найцікавіший розпочнеться о 17:00 на НСК "Олімпійський". Наш сайт веде онлайн матчу "Динамо" – "Олександрія". А трохи раніше в Києві, але на іншому стадіоні – "Динамо" імені Валерія Лобановського, зіграли два представники Донецької області, які виступають у другій шістці чемпіонату України.

"Маріуполь" посідає восьме місце, "Олімпік" – 11-те. Поєдинок вийшов досить конкурентним і завершився бойовою нічиєю. На 17-й хвилині Віталій Балашов вивів "Олімпік" уперед, але ще до перерви Сергій Чоботенко відновив рівновагу ударом м'яча головою – 1:1. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Певною мірою на гру впливала досить спекотна погода в столиці, температура піднялася до 30 градусів. Однак команди знайшли сили обмінятися голами вкінці. На 82-й хвилині 21-річний Андрій Кравчук першим встиг на добивання біля воріт маріупольців після того, як м'яч відлетів від поперечини, – 2:1.

А врятував азовців від поразки чемпіон світу серед молоді Олексій Кащук, який відзначився ударом м'яча головою, – 2:2. Для хлопця, якому 29 червня виповниться лише 20 років, цей гол став дебютним у чемпіонаті країни. До вашої уваги – огляд другої половини зустрічі.

Читайте розклад, результати, трансляції 25-го туру чемпіонату України.