Олімпіада-2016: Касьянов зберіг сьоме місце після другого виду в десятиборстві

17 серпня 2016, 18:04
Український легкоатлет в стрибках в довжину показав результат 7,54 метра

Олексій Касьянов. Фото AFP

На Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро стартували змагання в десятиборстві у чоловіків. Україна в цьому виді легкої атлетики представляє Олексій Касьянов.

100 м. Після першого виду – бігу на 100 метрів – Касьянов набрав 910 очок і посів у генеральній класифікації сьоме місце. Результат українського спортсмена – 10,78 секунди, це другий час в його забігу. Швидше за всіх 100 метрів пробіг канадець Даміан Уорнер, його результат – 10,30 секунди.

Стрибки в довжину. У другому виді програми десятиборства Олексій показав сьомий результат, в кращій своїй спробі стрибнувши на 7,54 метра (945 очок). У генеральній класифікації українець залишився на сьомому місці (1855 очок). Лідирує поки американець Ештон Ітон – 2030 очок.

У середу пройдуть ще три види десятиборства – штовхання ядра, стрибки у висоту і біг на 400 метрів.

Медалі в цьому виді будуть розіграні в четвер.