Ольга Харлан виграла етап Гран-прі в Сеулі, перемігши другу шаблю світу

1 квітня 2018, 15:37
Це вже друге "золото" української шаблістки на подібних турнірах цього сезону

Ольга Харлан. Фото redbull

Шаблістка Ольга Харлан стала переможницею другого гран-прі сезону в Сеулі. Українка стартувала в турі прямого вибування під першим номером посіву і в 1/32 турнірній таблиці здобула перемогу над італійкою Кіарою Мормиле з рахунком 15:12. Далі лідер збірної України розібралася з японкою Рісою Такашімою (15: 7), вибила з боротьби росіянку Світлану Кормільцину (15:13) і в 1/4 фіналу виграла у кореянки Су Йон Чоі (15:11).

У наступному поєдинку Харлан взяла реванш у румунки Б'янки Песку за поразку на попередньому етапі Кубка світу в Афінах, обігравши суперницю з мінімальною перевагою – 15:14, а в фіналі не залишила шансів другому номеру світового рейтингу Анні Мартон з Угорщини (15: 7).

Відзначимо, що для українки це вже друга перемога поспіль на турнірах такого масштабу. Раніше Ольга виграла титул на Гран-прі Канкуна
.

Всього в змагальному календарі три турніри серії Гран -прі , проте останній етап проходить в Москві . Українська шаблістка пропустить його в зв'язку з бойкотом змагань на території Росії .

Нагадаємо , що в березні в Києві вручали премію " Жінка України 2018 " , ів номінації "Спорт" перемогла Ольга Харлан. Статуетку за нашу приму фехтування отримував її менеджер . Харлан записала відеозвернення , прямо з змагального залу , яке включили на церемонії .