Олег Верняєв завоював "срібло" чемпіонату світу

3 листопада 2018, 18:24
25-річний гімнаст став другим на брусах, а його медаль – єдина в скарбничці збірної України

Подіум чемпіонату світу в брусах.

Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро 2016 року Олег Верняєв завоював для України єдину медаль чемпіонату світу в Досі. 25-річний гімнаст став срібним призером у вправах на брусах, отримавши загальний бал 15.591. Українець поступився лише представнику Китаю Цзоу Цзін'юань, який набрав 16.433. "Бронза" у росіянина Артура Далалояна (15,366).

У багатоборстві на цьому чемпіонаті світу Верняєв став лише 14-м. Світова першість завершується сьогодні, 3 листопада.

Нагадаємо, більшу частину поточного сезону Верняєв пропустив через два операції. Після свого повернення, яке відбулося у вересні, він уже завоював чотири медалі на етапах Кубка світу.

Раніше в п'ятницю
український плавець Михайло Романчук посів друге місце на етапі Кубка світу в Пекіні. Він на 2,5 секунди програв китайському переможцю Чжі Хінчже , але на 2 секунди випередив американця Блейка П'єроні , який приплив третім .

Нагадаємо, що наприкінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання , який проходив в Глазго , Шотландія .