Олег Блохін: "Я йду у відставку. Інші запитання – до президента"

16 квітня 2014, 22:57
Тренер "Динамо" підтвердив, що він залишає команду після поразки від "Шахтаря" 0:2

Олег Блохін покидає "Динамо"

Після поразки від "Шахтаря" (0:2) у матчі 19-го туру чемпіонату України наставник "Динамо" Олег Блохін подав у відставку.

"Мені передали, що погодили відставку. Я йду у відставку. Все, дякую, інші питання – до президента", – сказав на прес-конференції Блохін. І пішов.

Ярмоленко: "Блохін подав у відставку, завтра буде новий тренер"

Перед тим як прийти на прес-конференцію й оголосити про свою відставку, Блохін встиг проаналізувати гру в інтерв'ю каналу 2+2:

"Ми зробили ці помилки, які не треба було допускати. Дуже важко грати, роблячи такі помилки. Я не думаю, що результат у Львові відобразився на команді. Ви знаєте, що у нас є певні проблеми. У Львові це не зіграло ролі, але сьогодні дві помилки, які ми допустили у першому таймі, все вирішили.

Я не думаю, що відсутність Хачеріді серйозно завадила. Сьогодні вся оборона погано зіграла. Попереду ми не забили ті моменти, які у нас були в другому таймі. Я думаю, що в другій половині зустрічі команда грала дуже добре. Після двох м'ячів, які ми пропустили, довелося перебудувати схему, що в нас була.

Боротися за чемпіонство буде дуже важко, але ми намагатимемося до кінця. Мірча Луческу сказав мені, що була дуже хороша гра, але "Шахтарю" пощастило більше. Будемо сподіватися на краще".

Двійка для Блохіна: "Динамо" вдома програло "Шахтарю" 0:2