Вогняна вендета: "Донбас" за булітами виграв домашній етап Континентального кубка

20 жовтня 2019, 22:18
Завдяки перемозі над латвійським "Мого" чемпіони України з хокею вийшли в третій раунд престижного єврокубка

Українські чемпіони виходять до наступного раунду / Фото: ХК "Донбас"

Чемпіон України "Донбас" пробився до третього раунду престижного Континентального кубка з хокею. У вирішальному матчі групи С донеччани в Броварах зустрічалися з латвійським "Мого", опір якого зломили лише в серії булітів. Раніше румуни в українських кольорах розгромили під Києвом "Црвену Звезду".

Рахунок у зустрічі "Донбас" – "Мого" відкрив Олександр Матерухін, який відзначився в меншості на початку другого періоду. "Донбас" тривалий час зберігав рахунок 1: 0, проте в період з 13-ї по 17-у хвилини третьої двадцятихвилинки пропустив відразу дві шайби. Так рахунок став 2: 1 вже на користь гостей.

Гравці "Донбасу" опинилися в незавидному становищі, але, до своєї честі, зуміли з нього вибратися зусиллями Вадима Мазура, який зрівняв рахунок за 2 хв 40 сек до закінчення основного часу.

Яскраві фото матчу ХК "Донбас" – "Мого"

В овертаймі жодна з команд відзначитися не зуміла – доля путівки в третій раунд єврокубка розігрувалася в серії булітів, де перемогу українському колективу приніс нападник Олександр Васильєв. Що цікаво, 30-річний форвард вигравав Континентальний кубок у складі донеччан в 2013 році.

Таким чином "Донбас", який у 2017 і 2018 роках програвав "Курбадсу" і вилітав після другого раунду Континентального кубка, зумів зробити своєрідну вендету, обігравши інший латвійський клуб і вийшовши в третій раунд турніру.

Дивіться відео з Володимиром Зеленським на заокеанському хокеї

Матчі наступного етапу Континентального кубка пройдуть з 15 по 17 листопада в Кракові. Суперниками "Донбасу" стануть "Бейбарис" (Казахстан), "Неман" (Білорусь) і "Краковія" (Польща).

Як ми писали раніше, в хокеї з'явився свій Мессі. Сонні Мілано приніс перемогу "Коламбусу" в матчі проти "Далласа", закинувши фантастичну шайбу.