Вогняна дівчина із жердиною Марина Килипко: фанати назвали найкрасивішу легкоатлетку України на ЧС в Катарі

7 жовтня 2019, 13:59
За результатами опитування, сексуальна харків'янка випередила висотницю Юлію Левченко і бар'єристку Анну Рижикову

/ Фото: Instagram

У Катарі завершився чемпіонат світу з легкої атлетики, який тривав протягом десяти днів. Весь цей час на сайті Segodnya.ua проходило голосування за найкрасивішу українську спортсменку, яка виступає в Досі У підсумку міс збірної України на світовій першості в Катарі стала 23-річна стрибунка з жердиною Марина Килипко.

Чарівна брюнетка з Харкова Марина Килипко за набраними голосами вдвічі перевершила сексапільну блондинку – "висотніцу" Юлію Левченко. Юлія посіла друге місце в рейтингу українських красунь на ЧС в Досі. Замкнула трійку найпривабливіших атлеток нашої країни на чемпіонаті світу Анна Рижикова, що спеціалізується в бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Марина Кіліпко / Фото: Instagram

Марина Килипко – бронзова призерка чемпіонату Європи-2017 в приміщенні, а також володарка національного рекорду України в стрибках з жердиною – 4,65 м. На чемпіонаті світу-2019 в Досі вона взяла висоту 4,50 м, чого, на жаль, не вистачило для виходу в фінал. У підсумковому протоколі змагань найкрасивіша атлетка України на ЧС посіла 21-ше місце.

Фото найкрасивішої Марини Килипко

Нагадаємо, збірна України на ЧС-2019 в Катарі завдяки срібним медалям Ярослави Магучих і Марини Бех-Романчук посіла 21-й рядок у загальному медальному заліку, який розділила з командою Естонії.18-річна Магучих встановила світовий рекорд у своєму віці в секторі для стрибків у висоту. А Бех-Романчук в останній день ЧС полетіла на 6,92 метра в стрибках в довжину, поступившись лише лідеру сезону – німкені Маланці Міхамбо.