Офіційно: Мірча Луческу – головний тренер збірної Туреччини

Турецька команда грає в одній групі з Україною у відборі на ЧС-2018

Мірча Луческу тривалий час тренував "Шахтар". фото AFP

Колишній головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу призначений новим наставником збірної Туреччини. Сторони погодили контракт за системою "2 + 1", який буде підписаний 4 серпня, інформує офіційний сайт турецької футбольної федерації.

Попереднім наставником збірної Туреччини був Фатіх Терім, який залишив посаду 26 липня.

Луческу вже працював у Туреччині головним тренером "Галатасарая" і "Бешикташа". З "Бешикташем" 72-річний тренер виграв чемпіонство країни, а з "Галатасараєм" – чемпіонство і Суперкубок УЄФА.

У минулому сезоні "Зеніт" під керівництвом Луческу посів третє місце в РФПЛ, румун був звільнений після закінчення сезону.

До того як очолити пітерський клуб, Луческу 12 років тренував "Шахтар", з яким 8 разів виграв чемпіонство, 6 разів завойовував Кубок України і став володарем Кубка УЄФА в сезоні-2008/09.

Цікаво, що збірна Туреччини веде боротьбу зі збірною України за путівку на чемпіонат світу 2018 року.