Позичена фраза Кличка і паралелі з минулим: як Україна розпочала чемпіонат світу з хокею

13 грудня 2019, 01:01
На домашньому турнірі наша молодіжка не впоралася зі збірною Угорщини

Україна - Угорщина / Фото: Федерація хокею України

Молодіжна збірна України невдало стартувала на домашньому чемпіонаті світу в Києві в Дивізіоні ІВ. У столичному Палаці спорту наші хлопці поступилися в чотири шайби команді Угорщини – 1:5. Раніше ми писали, що потрібно знати про чемпіонат світу з хокею в Києві.Відзначимо, що підстьобнути хокеїстів на відкритті вирішив мер Києва Віталій Кличко – легендарний боксер запозичив фразу великого ринг-анонсера Майкла Баффера: "Let's get ready to rumble!".

Фан-сектор Палацу спорту / Фото: Федерація хокею України

Перший період, здавалося б, не віщував "синьо-жовтим" біди – команди діяли обережно і рівно, і лише за 41 секунду до перерви угорці пробили воротаря України – 0:1. Ледве поновилася зустріч, як Дениса Архипенко відновив рівновагу – 1:1, але радість була недовгою... Через 38 секунд оборона команди Олега Ігнатьєва дозволила збірній Угорщини організувати вихід один на один з Артуром Оганджаняном, який завершився пропущеної шайбою, а до сирени в українських воротах побувало ще дві шайби. Замість того, щоб відігратися, у третьому періоді "синьо-жовті" пропустили ще раз.

У п'ятницю на турнірі перерва, яка, хочеться вірити, допоможе нашій команді, яка на юніорському чемпіонаті світу-2018 в Дивізіоні IB в Києві теж програла на старті домашнього турніру японцям, але змогла в підсумку виграти чемпіонат. Нагадаємо, що ті вісімнадцятирічні хлопці дещо зміцніли і стали кістяком теперішньої збірної України.

Україна – Угорщина – 1:5
Шайби: 0:1 – Коватс (Хорват), 19:19. 1:1 – Архипенко (Даниленко), 22.05. 1:2 – Немет (Ретфалві), 22:43. 1:3 – Вертеш (Дезсі), 32:08. 1:4 – Амбрус, 33:57. 1:5 – Дезсі (Петер, Вертеш), 55:13.

Раніше ми повідомляли, що в Києві відбулася презентація юнацького чемпіонату світу з хокею.

Дивіться також огляд матчу чемпіонату світу-2018 в Києві Україна U18 – Італія U18