Одноклубник Зінченка забив феноменальний гол на Кубку Африки

16 листопада 2020, 20:15
Ріяд Марез продемонстрував неймовірну техніку

Ріяд Марез. Фото: REUTERS/Rui Vieira

Півзахисник "Манчестер Сіті" Ріяд Марез забив феноменальний м'яч в складі збірної Алжиру. Сьогодні алжирці зустрічалися з Зімбабве в кваліфікації Кубка африканських націй. Гості відкрили рахунок на 34-й хвилині після точного пострілу Енді Делора, а через чотири хвилини настала черга Мареза.

Ріяд відгукнувся на довгу передачу з глибини і витончено прийняв м'яч п'ятою і прокинув собі на хід, продемонструвавши свою неймовірну техніку. Потім Марез на замаху прибрав суперника, потім ще раз і пробив повз голкіпера.

Проте, Зімбабве ще до перерви скоротила відставання, а незадовго до фінального свистка зрівняла рахунок – 2:2.

Після чотирьох турів Алжир займає перше місце в турнірній таблиці групи, а Зімбабве йде на другому місці, відстаючи на п'ять очок. Також в квартеті з ними виступають Ботсвана і Замбія.

Нагадаємо, що кілька днів тому Мохамед Салах заразився коронавірусом. Зірковий нападаючий збірної Єгипту не допоможе національній команді і ризикує пропустити важливі поєдинки свого клубу.