Одне очко від "Баварії": суперник "Шахтаря" по Лізі чемпіонів знову переміг

11 листопада 2018, 13:13
"Хоффенхайм" виграв четвертий матч чемпіонату Німеччини поспіль

"Хоффенхайм" набрал ход в чемпионате Германии. Фото AFP

Впевнену гру в чемпіонаті Німеччину в останній місяцьдемонструє найближчий суперник " Шахтаря " по Лізі чемпіонів – " Хоффенхайм " , який 27 листопада як раз буде приймати гірників у себе . Після чотирьох турів ЛЧ у німецького клубу – три очки , у українського – два , фактично в матчі між ними буде визначатися головний невдаха групи .

Зате в Бундеслізі справи у "Хоффенхайма" почали налагоджуватися. В останніх чотирьох турах Бундесліги команда наймолодшого тренера в історії Ліги чемпіонів Юліана Нагельсманна виграла у "Нюрнберга" (3: 1 в гостях), "Штутгарта" (4: 0 вдома), "Байєра" (4: 1 в гостях) і тепер – "Аугсбурга" (2: 1 вдома).

В суботу "Аугсбург" в разі перемоги міг зрівнятися за очками з "Хоффенхаймом", але джокер Нелсон забив переможний м'яч після того, як недавні суперники збірної України по відбору ЧС-2018 – хорват Крамаріч і ісландець Фіннбогасон – обмінялися голами в середині другого тайму
.

"Хоффенхайм" – "Аугсбург" – 2:1

Голи: Крамаріч (65), Нелсон (83) – Фіннбогасон (69).

"Хоффенхайм": Бауманн – Кадержабек, Фогт, Бічакчіч, Шульц (Нелсон, 82) – Демірбай, Нортвейт, Біттенкурт (Гріфо, 66) – Жоелінтон, Салаи, Крамаріч (Бренет, 88).

"Аугсбург": Луте – Гауелеу, Хедіра, Хінтереггер – Шмід, Байєр, Ку Чачхоль (Шибер, 90), Макс – Ріхтер, Каюбі (Грегоріч, 78) – Фіннбогасон.

Тепер " Хоффенхайм " набрав 19 очок і трохи програє " Баварії " ( 20 ) , якавидала гірший старт в чемпіонаті Німеччини за вісім сезонів.

У середу в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів " Ліон " вів вдома в рахунку з перевагою в два м'ячі , але в підсумку впустив перемогу над німецьким "Хоффенхаймом", який з початку другого тайму грав в меншості .