Одні з останніх в світі: Українська хокейна ліга зупинила свій сезон до вересня

17 березня 2020, 17:42
Чемпіонат країни з хокею зупинили у вівторок після постанови Кабміну

Чемпіонат України з хокею чи не останнім у нашій країні призупинив свою діяльність. Оголошення про закінчення сезону з'явилося на офіційному сайті Української хокейної ліги сьогодні о 16:55. Читайте, як Київ залишився без чемпіонату Європи з художньої гімнастики.

Дирекція УХЛ провела нараду з клубами і прийняла рішення зупинити розіграш чемпіонату, враховуючи заходи Кабінету Міністрів України у зв'язку з епідемією коронавируса. У сезоні 2019/2020 встигли провести регулярний сезон і обидві чвертьфінальні дуелі. У серіях до двох перемог херсонський "Дніпро" розбив харківське "Динамо", а "Білий барс" насилу здолав "Крижаними вовками". Спочатку суперники обмінялися гостьовими перемогами з рахунком 4:2, а у вирішальному поєдинку в Білій Церкві господарі перемогли в овертаймі – 5:4.

Читайте, як два хокейні клуби відмовилися від подальшої участі в чемпіонаті Росії.

Раніше місця в півфіналі собі забронювали "Кременчук" і "Донбас", що зайняли перші два рядки в "регулярці". Подальші зустрічі вирішили відкласти вже на початок наступного сезону – на вересень 2020 року. А наступний сезон, 2020/2021, почнеться 1 жовтня 2020 року.

Дивіться, як часом в чемпіонаті України з хокею емоції беруть гору і спалахують бійки