Одна з головних красунь біатлону потрапила до лікарні: у Доротеї Вірер проблеми з кишківником

4 липня 2019, 10:35
Італійська біатлоністка проведе в клініці кілька днів, але вже одужує

Доротея Вірер / Фото: Instagram

Дворазовий бронзовий призер Олімпійських ігор, італійська біатлоністка Доротея Вірер, яка виграла загальний залік Кубка світу в сезоні-2018/19, потрапила до лікарні. За інформацією джерела Neveitalia, Доротея Вірер потрапила до клініки в італійській комуні Кавалезе через проблеми з кишківником. Зазначається, що 29-річна італійка одужує, але все одно проведе кілька днів у лікарні.

Доротея Вірер, яку називають однією з головних красунь біатлону, завоювала бронзові медалі в змішаних естафетах на олімпіадах в Сочі і Пхенчхані. Доротея Вірер увійшла в ТОП-10 найкрасивіших спортсменок світу за версією італійців. Італійська газета La Gazzetta dello Sport опублікувала список, до рейтингу увійшли чотири італійки – Федеріка Пеллегріні, Доротея Вірер, Кароліна Костнер і Каміла Джорджі.

Нагадаємо, що кілька років тому читачі нашого сайту обиралинайкрасивішу біатлоністку сезону. Тоді перемогла українка Юлія Джима, а Доротея Вірер посіла третє місце.

Нагадаємо, що цього року українець Дмитро Підручний завоював "золото" чемпіонату світу: