Одіозний динамівець Родрігес приніс перемогу Люксембургу в Лізі націй (відео)

6 вересня 2020, 08:29
Київський футболіст допоміг команді взяти три очки в Азербайджані, Чорногорія обіграла Кіпр

Жерсон Родрігес / Фото: Getty Images

Учора відбулося ще дев'ять матчів нового сезону Ліги націй, після яких закрився перший тур. Нагадаємо всі результати суботи в Лізі націй. В одній із зустрічей автором вирішального голу став київський динамівець Жерсон Родрігес.

Збірна Люксембургу, за яку грає 25-річний уродженець Португалії, виступає в Лізі С – третьому за рангом дивізіоні. Вчора команда Родрігеса здобула вольову перемогу в Баку, обігравши збірну Азербайджану – 2:1. Господарі вже на 26-й хвилині залишилися в меншості: Емрелі отримав червону картку від англійського рефері Кавані. Щоправда, це не завадило їм відкрити рахунок на 43-й хвилині після рідкісної атаки.

Але після перерви Люксембург спочатку зрівняв рахунок: Антон Кривоцюк – українець із паспортом Азербайджану зрізав м'яч в свої ворота. А на 73-й хвилині суддя призначив пенальті за гру рукою, і Жерсон його реалізував. Дивіться огляд матчу.

Раніше Родрігеса вигнали з тренування турецького клубу.

Однак лідером групи С1 стала збірна Чорногорії, яка взяла три очки на Кіпрі завдяки дублю свого лідера, Стефана Йоветича, у другому таймі – 2:0. Дивіться, як колишній гравець "Манчестер Сіті" та "Інтера", а нинішній "Монако" забивав м'ячі в Нікосії.